Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Bobliwo - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Wólka Panieńska(Bobliwo + 30 km)

469 665 zł63,90 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania oznaczonego numerem b4/ii-7 w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 63,90 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bodaczów

Bodaczów(Bobliwo + 21 km)

199 000 zł64,60 m² 3 080,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Blok: - jednopiętrowy - widna klatka schodowa Mieszkanie: - na pierwszym piętrze - widne, ciepłe i przestronne o powierzchni 64,60 m2 - 3 pokoje - Kuchnia - łazienka - Toaleta - Mały balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Gorzków-Osada(Bobliwo + 6 km)

325 000 zł74,80 m² 4 344,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne i komfortowe mieszkanie położone na parterze w miejscowości Gorzków przy ul. Partyzantów. Powierzchnia-74,80 m Mieszkanie składa się z: - 3 spokoi ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik(Bobliwo + 43 km)

432 000 zł44,17 m² 9 780,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, jestem osobą prywatną i na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,13 m , z balkonem oraz aż dwiema piwnicami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57,40 m² 5 209,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 57,4 m2 Biłgoraj, ul. Kościuszki Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,4 m2, położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Rejowiec

Rejowiec(Bobliwo + 27 km)

287 000 zł57,42 m² 4 998,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57,42 m2, zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Słonecznej w Rejowcu. Mieszkanie jest dwustronne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. PCK

Centrum,Krasnystaw(Bobliwo + 13 km)

560 000 zł80,69 m² 6 940,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krasnystaw/ Jedyne takie 3 pokojowe mieszkanie, ścisłe centrum ul. Pck Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na zielonym osiedlu w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,09 m² 7 598,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Słoneczne dwa pokoje o powierzchni 44,09 m na ul. Racławickiej w centrum Świdnika. Mieszkanie znajduje się na parterze w zadbanym bloku, po termomodernizacji. Skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,28 m² 6 981,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,28 m2 zlokalizowane przy ul.Polnej 11B. Lokal znajduje się na drugim piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Turka

Turka(Bobliwo + 50 km)

695 000 zł69,90 m² 9 942,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zalety Dobry standard. Do odmalowania i drobnego remontu Duża piwnica 12 mkw Loggia z dostępem z 2 pokoi. Położenie Turka.Os.Borek DODATKOWE INFORMACJE Mieszkanie o pow. 69,90 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bobliwo

Bobliwo,lubelskie

430 000 zł171 m² 2 511,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu atrakcyjny budynek w miejscowości Bobliwo. Cicha i spokojna okolica to niezaprzeczalny atut tej oferty. Miejsce posiada swój klimat i znajduje się 200 metrów od stoku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij